• TARSUS OSB’DEN SEVİNDİK’E ZİYARET.

TARSUS OSB’DEN SEVİNDİK’E ZİYARET.

TARSUS OSB’DEN SEVİNDİK’E ZİYARET.

Tarsus TSO Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan vekili H.Ruhi Koçak, Enerjisa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Tayfun Sevindik’i ziyaret etti.

ALTYAPI ÇALIŞMALARI ÇOK YAKINDA BAŞLAYACAK

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı aynı zamanda, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan vekili H. Ruhi Koçak beraberinde Tarsus OSB Bölge Müdürü Ş. Caner Özcan ile birlikte, Enerjisa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Tayfun Sevindik’i ziyaret ettiler.

Koçak, ziyarette Tarsus OSB’de yakın zamanda altyapı çalışmalarının başlayacağını belirterek, ‘’Tarsus Organize Sanayi Bölgesi ile ilgili hazırlıklarımız devam ediyor. Yol, su ve elektrik ile ilgili altyapı çalışmalarımızı hızlı bir şekilde tamamlayıp sanayicilerimize teslim etmeyi planlıyoruz. Bu anlamda işbirliği içerisinde olduğumuz kurumların ciddi desteğine ihtiyacımız var. Katkı ve çabalarınız için teşekkür ederiz.’’ dedi.

BU TÜR PROJELERİN HERZAMAN YANINDAYIZ

Enerjisa Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. Mersin Bölge Müdürü Sevindik, ‘’bu tür projeler hem istihdam hemde ülke ekonomisi için çok önemli, biz böyle büyük projeleri çok önemsiyoruz ve herzaman yanındayız, sanayicilerimizin mağdur olmaması için kurum olarak her türlü desteğe hazırız’’ dedi.