• Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ı ziyaret etti.

Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ı ziyaret etti.

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ı ziyaret etti. Koçak, görüşmede Tarsus OSB yatırımlarıyla ilgili bilgi paylaşımında bulundu.

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan’ı makamında ziyaret etti. Başkan Vekili Koçak, Genel Müdür Turan ile bölgedeki Organize Sanayi yatırımlarını ve bölgenin sanayi gelişim dinamikleri hakkında istişare etti.

Ziyarete ilişkin değerlendirmede bulunan Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölgeleri Genel Müdürü Fatih Turan, “Öncelikle Sayın Koçak’a, bizleri ziyaret edip bilgi paylaşımında bulunmasından dolayı teşekkür ediyorum. Ülke ve bölge ekonomisine ciddi değer katacak olan Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’nin hızlı bir şekilde altyapı yatırımlarını yaparak ilerliyor olması gerçekten güzel işler çıkarttığınızın göstergesi niteliğindedir. Fabrikalarında kuruluyor olduğunu görmek bizleri çok mutlu ediyor. İnşallah bir dahaki görüşmelerimizde tüm altyapı yatırımlarının bitmiş ve fabrikaların üretime geçmiş olduğunu konuşuyor olacağız.’’ dedi.

Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak,  ‘’Sanayi yatırımlarını, ihtiyaçları ve bölgenin sanayi gelişim potansiyelini Sayın Genel Müdürümüz ile değerlendirme imkânı bulduk. Tarsus OSB’nin altyapı projeleri ve genişleme projeleri konusunda istişarelerde bulunduk, en kısa sürede kendisini Tarsus Organize Sanayi Bölgesinde ağırlamak ve yaptığımız yatırımları yerinde göstermek istiyoruz, Sayın Genel müdürümüze bölgemize göstermiş olduğu yakın ilgi ve alaka için teşekkür ediyorum’’ dedi.