• Tarsus OSB Ekim ayı Müteşebbis heyet toplantısı yapıldı

Tarsus OSB Ekim ayı Müteşebbis heyet toplantısı yapıldı

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Ekim Ayı Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Toplantısı Mersin Valisi Sayın Ali İhsan SU başkanlığında gerçekleştirildi.

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğünde gerçekleştirilen toplantıya Tarsus Belediye Başkanı Haluk BOZDOĞAN, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı H. Ruhi KOÇAK , Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Murat KAYA,Mersin Büyükşehir Belediyesi Genel Sekreter Yardımcısı Haydar Ali ULUSUOY, Tarsus Belediye Başkan Yardımcısı Ali Erhan OKYAY ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.

Toplantıda Bölge Müdürü Ş. Caner Özcan, eski unvanı Tarsus Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi, sektör grubu gıda olan Organize Sanayi Bölgesinin, yatırımcılardan gelen talepler üzerine sektör grubunda değişikliği yapıldığını, bu değişiklikle tüm sanayicilerin artık OSB’de rahatça yer alabileceğini, Tarsus OSB imar planının Sanayi ve Teknoloji Bakanlığı Sanayi Bölge Müdürlüğünce 08.10.2019 tarihinde kesinleştiğini dile getirdi ve gelinen son durum hakkında bilgiler verdi.

Yönetim kurulu ve müteşebbis heyet toplantısı, gündem maddelerinin karara bağlanmasının ardından sona erdi.