• Tarsus OSB 2021 Aralık Ayı Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Toplantısı Gerçekleştirildi.

Tarsus OSB 2021 Aralık Ayı Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Toplantısı Gerçekleştirildi.

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Aralık ayı olağan Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet toplantısı Mersin Valisi Ali İhsan SU başkanlığında gerçekleştirildi.

Tarsus Ticaret Borsası ev sahipliğinde gerçekleştirilen toplantıya, Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU, Tarsus OSB Başkan Vekili H. Ruhi KOÇAK, Tarsus OSB yönetim kurulu üyesi Murat KAYA, Tarsus OSB yönetim kurulu üyesi Ayhan TERBAN, Tarsus OSB yönetim kurulu üyesi Abdulkadir FİLİZ ve müteşebbis heyet üyeleri katıldı.

OSB’ de gelinen son durum hakkında bilgilerin aktarıldığı toplantı, gündem maddelerinin görüşülerek karara bağlanmasının ardından dilek ve temenniler ile sona erdi.

Toplantı sonrasında Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Ruhi KOÇAK, Mersin Valisi Ali İhsan SU ile Tarsus Kaymakamı Kadir Sertel OTCU’ya, Tarsus’un Düşman İşgalinden Kurtuluşunun 100. Yıl anısına bastırdıkları pulu takdim ederken, Tarsus Ticaret Borsası Yönetim Kurulu Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Üyesi Murat KAYA’da Mersin Valisi Ali İhsan SU’ya Tarsus Ticaret Borsasını ziyareti dolayısıyla tablo takdim etti.