• TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE İLGİ ARTIYOR

TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE İLGİ ARTIYOR

TARSUS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİNE İLGİ ARTIYOR.

 

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi kurulduğunda yaratacağı katma değer ve 15 bin istihdam hedefi ile bölge ekonomisinin can damarı olacak. Tarsus OSB’ye bölgeden ve bölge dışından yatırımcılar gelmeye devam ediyor.

UNT TARIM ÜRÜNLERİ SANAYİ VE TİCARET ANONİM ŞİRKETİ İLE 20 DÖNÜM SANAYİ PARSELİ İÇİN İMZALAR ATILDI.                      

 

Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü’nde, UNT Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. ile 20 dönümlük sanayi parseli ön tahsisi için düzenlenen imza törenine, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, OSB Bölge Müdürü Ş. Caner Özcan ve UNT Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Unat katıldı.

dav

 

Ruhi Koçak, ‘’AVANTAJLI FİYATLAR YILBAŞINA KADAR GEÇERLİ.

 

İmza töreninde konuşan Koçak, ‘’öncelikle UNT Tarım Ürünleri San. ve Tic. A.Ş. Yönetim Kurulu Başkanı Ömer Unat’a Tarsus OSB’yi tercih ettiği için teşekkür ediyorum. Ömer bey Tarsus OSB den 20 dönümlük yer alarak bizleri mutlu etti. Her iki tarafa da hayırlı olsun. Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ne her geçen gün ilgi artıyor ve yeni yatırımcılarımızdan talepler geliyor. Tarsus Organize Sanayi Bölgesi’ne sadece Türkiye’den değil başka  ülkelerden de ciddi talepler gelmekte, OSB gerek  arazi fiyatları gerekse stratejik konumu ile yatırımcılara inanılmaz avantajlar sağlayacak. Bu projeyi yakından takip eden yatırımcılar araziyi ve konumunu yerinde gördükleri zaman kararları kesinleşiyor. Tarsus OSB  olarak yatırımcılarımıza çok cazip fiyatlar ve ödeme kolaylığı sunuyoruz. Yılbaşına kadar geçerli olan avantajlı fiyatlar için yatırımcılarımızı bekliyoruz”.