• TARSUS GIDA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU VE MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

TARSUS GIDA İHTİSAS ORGANİZE SANAYİ BÖLGESİ YÖNETİM KURULU VE MÜTEŞEBBİS HEYET TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİ

Tarsus Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Toplantısı Gerçekleşti.

Tarsus Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet  Toplantısı, TBMM Plan ve Bütçe Komisyon Başkanı/Kalkınma Eski Bakanı/Mersin Milletvekilimiz Sayın Lütfi Elvan başta olmak üzere Mersin Valisi Sayın Ali İhsan Su, Mersin Milletvekili Sayın Hacı Özkan,,Tarsus Kaymakamı Sayın Yüksel Ünal, Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer, Tarsus Belediye Başkanı Sayın Haluk Bozdoğan, Akdeniz Belediye Başkanı Sayın Mustafa Gültak, Tarsus Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Sayın H. Ruhi Koçak, Tarsus Ticaret Borsası Başkanı Sayın Murat Kaya ve Müteşebbis Heyet Üyelerinin katılımlarıyla Tarsus Ticaret ve Sanayi Odasında gerçekleşti. TGİOSB Bölge Müdürü Sayın Ş.Caner Özcan’ın genel durum ile ilgili verdiği bilgilerin ardından Sayın Elvan ‘’TGİOSB’nin en kısa zamanda faaliyete geçmesi için maddi ve manevi olarak elinden geleni yapacağını ve 2020’de ilk kazmayı vurmayı planladığını’’ söyledi.

Mersin Büyükşehir  Belediye Başkanı Sayın Vahap Seçer  ve Tarsus Belediye Başkanı Sayın Haluk Bozdoğan’da önümüzdeki birkaç ay içerisinde gerçekleşecek olan kamulaştırma çalışmaları ve altyapı  çalışmaları için maddi ve teknik anlamda destek sağlayacaklarını, istihdama yönelik olan bu  projeye çok büyük önem verdiklerini dile getirdiler.

TGİOSB’nin hızlı bir şekilde tamamlanması için kararların alındığı Yönetim Kurulu ve Müteşebbis Heyet Toplantısı  gündem maddelerinin karara bağlanmasının ardından sona erdi.