• TAKİK’TEN TARSUS OSB’YE ZİYARET.

TAKİK’TEN TARSUS OSB’YE ZİYARET.

Tarsus Kalkınma ve İşbirliği Konseyi(TAKİK) üyeleri, Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Başkan Vekili Hasan Ruhi Koçak’ı ziyaret etti.

TAKİK üyeleri gerçekleştirdikleri ziyarette, Tarsus Organize Sanayi Bölgesinin çok önemli bir proje olduğunu ve hızlı bir şekilde gerçekleştiğini görmekten büyük mutluluk duyduklarını, fabrikaların kurulmasıyla Tarsus’a hem ekonomik, hemde istihdam açısından değer katacağını, bunun gibi büyük projelere ihtiyaç duyulduğunu dile getirdiler ve projede emeği geçen herkese teşekkür ederiz dediler.

Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak, ” Öncelikle TAKİK üyelerine Tarsus Organize Sanayi Bölgesini koşulsuz şartsız destekledikleri için çok teşekkür ediyorum. TAKİK ile dönem dönem toplanıp Tarsus ile ilgili her konuda sorunları görüşüyor, öneri ve yapılacaklarla ilgili fikir alışverişinde bulunuyoruz. TAKİK’te hemen hemen her meslek kuruluşundan üyeler bulunuyor. Bu buluşmalar sayesinde sorunları ve talepleri güncel olarak takip edebiliyoruz. ’’ diye konuştu.