• MTSO’ dan Tarsus OSB’ye Ziyaret

MTSO’ dan Tarsus OSB’ye Ziyaret

Mersin Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Ayhan Kızıltan ve beraberindeki heyet, Tarsus Organize Sanayi Bölgesini (Tarsus OSB) ziyaret etti.

MTSO’ dan Tarsus OSB’ye Ziyaret

MTSO’ dan Tarsus OSB’ye Ziyaret

TSO Yönetim Kurulu Başkanı ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak’ı ziyaret eden MTSO heyeti, OSB’de yürütülen çalışmalar hakkında bilgi alarak karşılıklı istişarelerde bulundu.

MTSO’ dan Tarsus OSB’ye Ziyaret

MTSO’ dan Tarsus OSB’ye Ziyaret

KIZILTAN; TARSUS OSB’YE YATIRIM ÇAĞRISI YAPTI

Kızıltan, OSB’lerin Türkiye ve bölge ekonomisi için çok önemli olduğunun önemine vurgu yaparak, MTSO olarak üzerimize düşen herşeyi yapmaya hazırız, dedi.

Ziyaret sonrası Tarsus OSB alanını gezen Kızıltan, Tarsus OSB arazisinin stratejik konumu , topografik yapısının uygunluğu ve fiyat avantajları bakımından yatırımcılar için kaçırılmayacak bir fırsat olduğunu söyleyerek Tarsus OSB’ye yatırım çağrısı yaptı.

KOÇAK; 31 MART 2020 SON GÜN

Kızıltan ve beraberindeki heyete yapmış oldukları ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti dile getirerek vermiş oldukları desteklerden dolayı teşekkür eden Koçak, 31 Mart 2020 tarihine kadar geçerli olan 125 TL/m2’lik fiyattan faydalanmak isteyen yatırımcılarımızın Tarsus OSB’mizin avantajları hakkında bilgi almalarını, fiyatların 31 marttan sonra ciddi olarak artacağını sözlerine ekledi.

MTSO ziyareti Tarsus OSB alanı gezisi sonrası son buldu.