• Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve beraberindeki heyet Tarsus OSB Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve beraberindeki heyet Tarsus OSB Bölge Müdürlüğünü ziyaret etti.

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer ve beraberindeki heyet Tarsus OSB Bölge Müdürlüğü’nü ziyaret etti.
Tarsus Organize Sanayi Bölgesi Bölge Müdürlüğü binasında gerçekleştirilen ziyarete Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili H. Ruhi Koçak ve Tarsus OSB Yönetim Kurulu üyesi Murat Kaya ev sahipliği yaptı.
Seçer: ‘’Tarsus OSB Bizim Çok Önemsediğimiz Büyük Bir Proje’’
Seçer; “Tarsus OSB projesi bizim çok önemsediğimiz büyük bir proje. Gördüğüm kadarıyla da hızlı bir şekilde devam ediyor. Bu proje ülke ekonomisine katma değer katacağı gibi bölgemizdeki işsizlik sorunun çözümünde de büyük rol oynayacak. Ülkemiz ve bölgemize katkı sağlayacak, vatandaşın yanında olan ve istihdam sağlayan her projenin arkasında olduğumuz gibi Tarsus OSB projesinin de hızlı bir şekilde tamamlanması ve bir an önce fabrika bacalarının tütmesini sağlamak için elimizden geleni yapıyoruz ve yapmaya devam edeceğiz” dedi.
Koçak: ‘’Tarsus OSB Bir Güç Birliğinin Eseri’’
Tarsus OSB Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hasan Ruhi Koçak, Seçer ve beraberindeki heyetin yapmış olduğu ziyaretten dolayı memnuniyetini belirterek, Tarsus OSB’deki son durum hakkında bilgi verdi. Koçak;”Bölgemiz sahip olduğu imkanları ile mükemmel bir potansiyeli bünyesinde barındırıyor. Sanayiden tarıma, lojistikten ticarete kadar bir çok alanda iyi konumda. Tarsus OSB projemiz gerek stratejik konumu, gerekse topografik yapısı itibariyle sanayicilerimize inanılmaz avantajlar sağlamaktadır. Tarsus OSB bir güç birliğinin eseridir. Sizlere ve bu projeye destek veren herkese teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.